Jak na Hlídači porovnat úřady a organizace?

1
392

Připadá vám, že je něco shnilého ve státě českém? Nám taky! A abychom si mohli věci dát do souvislostí, připravili jsme pro vás možnost porovnání jednotlivých úřadů, ministerstev, velkých nemocnic, krajských měst – zkrátka všech organizací a úřadů, jejichž vzájemné srovnání v tabulce nám může otevřít oči.

To mě zajímá! Kde najdu více?

Jděte rovnou za nosem a hned na úvodní stránce v modrém poli klikněte na odkaz – Analýzy a reporty. Všechna data z reportů a analýz jsou pravidelně přepočítávána našimi nástroji. Vy tak můžete využít aktualizovaných informací a nemusíte je pracně vyhledávat.

Jeden klik a v mžiku vám Hlídač státu načte stránku s několika již vytvořenými analytickými a souhrnnými reporty Hlídače z oblasti osob, úřadů, firem i smluv. Vyberte si téma, které vás zajímá.

 

 

Porovnejte úřady a organizace

Vedle jiných analýz, máme pro vás připravena porovnání těch nejdůležitějších a nejzajímavějších úřadů v ČR. Jsou rozděleny podle jednotlivých typů – vzájemně můžete porovnat jednotlivá ministerstva, fakultní nemocnice a další viz obrázek. Ve spodním řádku našeho přehledu na vás čeká možnost porovnat si města ve zvoleném kraji.

Zvolte kraj a porovnejte si jednotlivá města podle různých připravených kritérií. Nahlédnout můžete buď do grafu, nebo do přehledné tabulky.

Na obrázku níže máme zobrazená města Zlínského kraje v grafu, kde je procentuálně uveden počet smluv se skrytou cenou v jednotlivých letech. 

Podívejte se na Zlínský kraj a jeho tabulky přímo na svém počítači – stačí ťuknout myší sem. 

A jak jsou na tom jednotlivé úřady?

V nabídce připravených porovnání úřadů a organizací si můžete vybrat dle libosti. Pojďme se společně podívat, co je možné díky analýzám Hlídače zjistit o jednom z velmi diskutovaných témat – velkých nemocnicích.

V porovnání velkých nemocnic nás, stejně jako u porovnání krajů, čekají grafy i tabulky. Počet a celková suma u uzavřených smluv, počet smluv bez uvedené ceny a bez smluvní strany a počet smluv s vazbami na politiky – to jsou hodnoty, které můžete porovnat u jednotlivých nemocnic a udělat si obrázek, jak si která nemocnice stojí.

Hodnoty je možné srovnat v jednotlivých sloupcích v několika posledních letech.

Rádi vše vidíte „na vlastní oči“?  Porovnání velkých nemocnic najdete na Hlídači státu zde

Seriál<< Profilová stránka firem  |  Smlouva má problém >>
+ posts

1 COMMENT

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..