Jak najít politiky a politicky angažované osoby na Hlídači?

0
806

Koho označujeme jako politicky angažovanou osobu na Hlídači státu?

Hlídáme pro vás nejen politiky, ale i další osoby, které mají na politiku nepřímou vazbu. Nejčastěji jsou to sponzoři politických stran. Výjimečně osoby v pozadí jako lobbisté, poradci apod. Všechny tyto osoby považujeme za politicky angažované.

Jak správně hledat osoby na Hlídači státu?

K tomu, abyste si mohli pohlídat Vašeho oblíbeného i neoblíbeného politika na Hlídači státu, vede několik cest.

  • Použití Hlídače osob, viditelného hned na úvodní stránce našeho webu, přes kterého se můžete dostat přímo na profilovou stránku vybrané osoby.

 

Pomocí Snadného hledání naleznete smlouvy, veřejné zakázky a insolvence, faktury a mnoho dalšího z různých databází. Postačí, když do textového vyhledávání zadáte jméno osoby. Více informací o této funkci zjistíte zde.

  • A na závěr naše pomůcka pro vyhledávání veškerých informací spojených s vybranou osobou na Hlídači státu. Do vyhledávacího pole vepište: osobaId:jmeno-osoby.

Hlídač vám opět zobrazí veškeré informace, jež propojujeme dohromady s vybranou osobou (smlouvy, veřejné zakázky, insolvence, dary, provázané firmy, transakce na účtech a mnoho dalšího).

 

Seriál<< Hlídač veřejných zakázek  |  Politici, politicky angažované osoby a jejich profilová stránka na Hlídači státu >>
+ posts

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..