Team

Michal Bláha

zakladatel, ředitel, odpovědný za většinu věcí na Hlídači.
Kontakty: FacebookTwitterGitHubE-mail

Petr Suchý

Upřímný programátor se smyslem pro humor, myslící většinu času mimo krabici. Programuje v C# a JavaScript. Věnuje se také SQL, Docker, Kubernetes, CI/CD. Pravá programátorská ruka Michala.

Kontakty: GitHub, LinkedIn, Twitter.

Lenka Stryalová

Analytička, testerka, expert na hledání smluv a správa helpdesku. Pravá neprogramátorská ruka Michala. Fandí knihovnám a organizuje Science Café. 

Kontakty: FacebookE-mail

Natálie Petrová

Kontakt pro novináře, vedoucí redakce a projektová manažerka. Stará se o to, aby byl Hlídač vidět. Krom toho bojuje proti týmové trudnomyslnosti a občas sekýruje šéfa.

Kontakty: LinkedInTwitterFacebook, E-mail

Naši další nepostradatelní pomocníci:

Eliška Suchá

Holka z Moravy, co rozumí písmenkům a ví, jak je složit za sebe. Na Hlídači tvoří manuály a stará se o PR i copywriting. Kontakty: Facebook, E-mail,

Kuba Maroušek

Náš AI expert, mozek a ruce za klasifikací smluv.

Rudolf Plíva

Developer, autor parseru Insolvenčního rejstříku, pomáhá s vývojem Hlídače. https://github.com/rpliva/HlidacStatu-InsolvencniRejstrik.
Kontakty: Twitter GitHub

Roman Gregor

Developer a amatérský vizionář, štamgast pražské kavárny. „Kdo mě nezná, těžko mě nařkne z ironie“. Borec za první verzí volby.hlidacstatu.cz.
Kontakty: Twitter

Jan Panoch

HW a SW expert, pomáhá nám znalostmi i HW s infrastrukturou Hlídače. Bez něj by Hlídač nehlídal.
Kontakty: Twitter GitHub

Jakub Nešetřil

Zakladatel Apiary. Pomáhá nám se strategií a tlačí nás do open-source. Mezitím si založil Česko.Digital a pomáháme se navzájem.
Kontakty: Twitter GitHub

Filip Molčan

Zelenej pravdoláskař, sociální podnikatel a strážce národního parku České Švýcarsko. Fotograf a zakladatel @goodsailors & @pixbufhq. Stará se o komunitu Hlídače a pořád courá po horách ;-).
Kontakty: Facebook Twitter