Pomohu správnému fungování ČR!


Od roku 2016 dohlížíme na transparentní státní správu. Každou vteřinu hlídáme politiky, úřady i firmy, jestli zacházejí s veřejnými penězi správně a zodpovědně. Díky stovkám milionů záznamů, které na Hlídači zpracováváme, jsme největší platformou svého druhu. Provádíme komplexní kontrolu finančních aktivit státu a propojujeme je s tisíci dalších dat.

Stvořili jsme jedinečný systém na kontrolu transparentnosti, jenž poskytujeme všem bez rozdílu a který u nás zatím nemá obdoby. Naši práci využívají jak aktivní občané, tak úředníci a zaměstnanci státní správy. Stali jsme se respektovanou nezávislou autoritou nejen v oblasti transparentnosti státu, ale také digitalizace a elektronizace státní správy. Hlídače státu ke své práci používají téměř všechny redakce, denně pomáháme stovkám novinářů a jsme citováni ve desítkách článcích měsíčně. 

Podílejte se s námi na lepším fungování České republiky i vy. Díky vašim darům může Hlídač fungovat v takovém rozsahu, děkujeme! Chceme a můžeme ale dělat mnohem víc. Každý dar pomůže posunout naši práci ještě dál.

Dávejte s námi pozor na to, aby peníze nemizely, kam nemají. Podpořte nás darem na transparentní dárcovský účet a zapojte se ke zlepšování České republiky. 

Děkujeme, že jste s námi na hlídce! 

Větší dary můžete posílat přímo na náš transparentní dárcovský účet 2701199023/2010.

Naše práce je vidět. K lepšímu fungování českého státu přispíváme i vlastní investigativní činností:

Bez vaší podpory by naše práce nebyla možná. Děkujeme!

Děkujeme za vaše dary!