Jak si nastavit vlastního Hlídače

1
633

Našli jste si na Hlídači státu zajímavé informace a rádi byste se dozvěděli i o novinkách z dané oblasti? Chcete vědět, co se kde nového šustne ve veřejných zakázkách a zajímají vás novinky o známých kauzách?

Abychom vás ušetřili pravidelné kontroly ve výsledcích vyhledávání, připravili jsme si pro vás dalšího Hlídače. Nastavíte si ho sami, dle oblastí vašeho zájmu. 

Jak si nastavit hlídání?

V jednoduchosti je krása, proto jsme se i tento krok snažili co nejvíce zjednodušit a ulehčit.

V jednom z předešlých návodů, jsme si ukázali, jak najít na Hlídači konkrétní věc – v našem příkladu jsme využili operátory pro vyhledání smluv souvisejících s panem premiérem Andrejem Babišem a lesy. Do vyhledávacího okna jsme zadali kombinaci zvolených parametrů pro přesnější vyhledávání. 

Po zmáčknutí tlačítka hledat se nám ve výsledcích hledání se následně zobrazí i možnost nastavení vlastního Hlídače.

A je to! Hned si můžete nastavit hlídání novinek. Aby vám mohly čerstvé zprávy přijít na váš e-mail, je důležité mít registraci a být aktuálně přihlášení.  

 

 

Další kliknutí a máte hotovo! 

Chcete si to vyzkoušet sami? Mrkněte přímo sem. 

Hlídání osob, firem a úřadů

  • Pohlídat si můžete i novinky o konkrétní osobě. Na náhodně vybrané profilové stránce paní Mgr. Jany Černochové, se můžeme podívat, jak vypadá nastavení Hlídače pro osobu.

 

  • Také u každého města, firmy nebo úřadu je jednoduché nastavit si jednotlivé Hlídače. 

Chcete-li například sledovat veřejné zakázky města Karlovy Vary, postačí, když si na profilové stránce města zapnete svého Hlídače.

  • Další možností pro nastavení Hlídače je upozorňování na nové smlouvy vybrané firmy nebo úřadu. Zároveň si můžete zvolit zasílání informací o nových smlouvách s chybami.

Seriál<< Pokročilé vyhledávání  |  Profilová stránka úřadu >>
+ posts

1 COMMENT

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..