Jedeme za vámi do Hradce Králové, Jihlavy a České Třebové.

Jak hospodaří vaše obec, kraj či stát? Nemizí finance tam, kam nemají? Naučíme vás používat veřejnou službu Hlídač státu, který pomocí dat z registru smluv umožňuje snadný dohled občanů nad utrácením veřejných prostředků – jak na celostátní, tak na lokální úrovni.

Připravili jsme pro vás spolu s Rekonstrukcí státu a Servisem pro občany Frank Bold bezplatný veřejný workshop, na kterém vám vše ukážeme a prodiskutujeme s vámi konkrétní problémy, které u vás řešíte.

Služby Hlídače státu bude představovat zakladatel a tvůrce aplikace Michal Bláha.

Kde a kdy se můžeme potkat?

Hradci Králové, úterý 10.4.2018 17:00, Studijní a vědecká knihovna

Workshop proběhne v úterý 10.4.2018 od 17:00 ve Studijní a vědecká knihovně v Hradci Králové, Hradecká 1250/2, Hradec Králové. Dejte nám prosím vědět, že přijdete, zde na Facebooku. Ať pro vás rezervujeme dostatek místa.

Jihlava, středa 11.4.2018 17:00, Pirátské centrum v Jihlavě

Jihlavský workshop se koná ve středu 11.4.2018 od 17:00 v Pirátském centru, Matky Boží 1182/9, Jihlava. Akce bude přísně NEPOLITICKÁ, využíváme pouze pohostinosti Pirátů. Dejte nám prosím vědět, že přijdete, zde na Facebooku. Ať pro vás máme dostatek místa.

Česká Třebová, čtvrtek 12.4.2018 17:00, Městské muzeum

Workshop proběhne v čtvrtek 12.4.2018 od 17:00 v Městském muzeumu, Klácelova 11, Česká Třebová. Dejte nám prosím vědět, že přijdete, zde na Facebooku. Ať pro vás máme dostatek místa.

Plakáty

Dejte o našem workshopu vědět i svým kolegům a známým. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout náš leták a volně ho šířit. Anebo sdílejte tento text pomocí tlačítek u titulku článku. Díky.

Leták na všechny 3 akce v PDF pro tisk

 

A co jinde?

Ostravu, Olomouc a Zlín už máme za sebou, během dubna navštívíme všechny kraje v ČR (předběžně Karlovy Vary, České Budejovice, Plzeň, Chomutov/Ústí nad Labem, Liberec).

Chcete, abychom přijeli i k vám? Chcete nám pomoci s organizací, oslovením lidí či pronájmem prostoru? Napište přímo Michalu Bláhovi z Hlídače Státu.