Profilová stránka úřadu

Co je profilová stránka úřadu a jak ji najdu?

Každý úřad (firma i osoba) má na Hlídači vytvořenou profilovou stránku, kde jsou uspořádány informace o daném subjektu. Pojďte se s námi podívat, jak ji rychle najít. 

Do vyhledávacího okna napište jméno vybraného města (městského úřadu). Můžete nechat pracovat náš našeptávač, který za vás název dovyplní a najde. Použít můžete také IČO úřadu. Pokud nevíte, jak na to, mrkněte do nápovědy, nebo do tohoto dílu.

Stačí jeden klik a máte fůru výsledků ze všech databází Hlídače. Po kliknutí na medailonek města pak budete přímo na jeho profilové stránce. 

Jaké informace uvidím na profilové stránce úřadu?

Hned v úvodu každé profilové stránky úřadu se dozvíte všeobecné informace o úřadu. Jeho oficiální název samozřejmě v horní části a na pravé straně hned pod medailonkem nejvyššího představitele úřadu i datum založení úřadu, jeho IČO i číslo datové schránky. Profil primátora, ministra či starosty si můžete prohlédnout kliknutím na jeho jméno. V našem případě je šéfem primátorka.

Levá stránka pak obsahuje to nejdůležitější o hospodaření úřadu. Najdete tam hodnocení K-index a pak nejrůznější informace o rizicích či varováních vztahujících se k úřadu. Profilová stránka úřadu obsahuje i nejrůznější statistické ukazatele o hospodaření města nebo souhrnné informace z databází, ve kterých se město nachází. Vše si můžete jednoduše proklikat a u vyhledaných dokumentů (smluv nebo veřejných zakázek) si můžete nastavit vlastního Hlídače

 

 

Jak to vypadá přímo na našich stránkách si můžete prohlédnout sami zde na odkazu.