Proslovy poslanců na Hlídači státu

Hlídáte s námi stát a rádi si dáváte věci do kontextu? Máme pro Vás tip na další zajímavou databázi na Hlídači státu. Kromě vyjádření politiků na sociálních sítích, najdete u nás také stenozáznamy z poslanecké sněmovny od roku 2008. 

Pojďte si je s námi prohlédnout. Na úvodní stránce najdete záznamy z proslovů v odkazu pod dalšími databázemi. 

Jedním poklepáním myši se dostanete přímo k vyhledávání ve stenozáznamech z Poslanecké sněmovny. Vyhledávat můžete opět s pomocí prefixů a operátorů, nebo zkusit své štěstí pouhým zadáním hledaného „výrazu“.

Posléze se Vám načtou výsledky, obsahující zadaný výraz. Teď už je na Vás, abyste vybrali, co Vás zajímá. 

 

 

V detailu sdělení si už můžeme přečíst i celý přepis proslovu. Pro snadnou orientaci je samozřejmě uvedeno i datum.

Zajímá Vás, co se probíralo následně? Prolinkovaným odkazem se můžete dostat buď na další či předchozí projev, nebo zobrazit všechny projevy v konkrétní schůzi. 

 

 

Jednotlivé projevy ze schůze si můžete opět řadit podle potřeby a orientovat se můžete i podle data – na našem obrázku je v tabulce vyznačeno žlutě. 

Komentáře k “Proslovy poslanců na Hlídači státu

  1. Užitečná věc stenoprotokoly Poslanecké sněmovny a Senátu, s nimiž se podle potřeby seznamuji. „Nejstravitelnější“ jsou asi interpelace, a to především k neskutečným projevům, kterými se prezentuje především Andrej Babiš. To je často deklasující karikatura jeho vnímání demokracie, vlastní kompetence a sociální inteligence.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *