Profilová stránka firem

0
443

Chcete si pohlídat firmy z vašeho okolí? Zajímáte se, kdo vyhrává výběrová řízení státu? Zdá se vám, že u vás ve vsi vše zařizuje jen jedna jediná společnost? Něco pro vás máme! Na Hlídači státu si můžete, stejně jako u vašeho města, zobrazit profilovou stránku konkrétní firmy. A jak na to? Jako vždy jsme se pro vás snažili vytvořit co nejjednodušší cestu – pro vyhledání profilové stránky firmy stačí zadat název firmy nebo její IČO – koukněte na detaily v obrázku.

 

 

Po vyhledání si ve výsledcích vyberete prolinkovaný název firmy a po jednom kliknutí jste přímo na profilové stránce firmy. Podívejte se na profilovou stránku firmy s námi – najdete ji v tomto odkazu

 

Profilová stránka firmy hned v úvodní hlavičce uvádí, kromě oficiálního názvu, i informaci, kdy byla podepsána první smlouva firmy. V případě Elektráren Opatovice, a. s., jež jsme náhodně zvolili jako náš příklad, se dozvídáme, že tak nastalo už 15 let před založením firmy. Což je přinejmenším podezřelé.

Pod úvodním shrnutím Hlídač upozorňuje i na závažné problémy a varování týkající se smluv uzavřených firmou. 

 

Každou problematickou smlouvu si můžete samozřejmě po rozkliknutí odkazu prohlédnout, případně si nastavit hlídání nových smluv. Nevíte jak? Pomocnou ruku vám podáme v návodu Jak si nastavit vlastního Hlídače

 

 

Jaké další informace najdu na profilové stránce firmy?

Kromě souhrnných statistik z Registru smluv, máme pro vás připraveny i speciální dotazy, jež vám usnadní hledání dalších informací o firmě v různých databázích.

Několik z nich jsme shrnuli do přehledné tabulky.

Co dalšího si můžete o firmě pohlídat? Sestavili jsme pro vás přehled základních dotazů pro firmu a další pro firmu a společnosti, které jsou s ní provázané.

Můžu na Hlídači zjistit informace i o vedení firmy?

Zajisté, hlídáme všechno! V profilové stránce firmy Hlídač zobrazí, jestli se ve firmě angažují politicky aktivní osoby a jaká je jejich role. 
A co dodavatelé a odběratelé firmy? Máte o nich také nějaký přehled?

Ano, stejně jako jsme si již ukazovali u profilové stránky úřadu, máme pro vás připraveny přehledné tabulky a grafy zobrazující komu firma platí nebo kdo jsou její odběratelé služeb. Na příkladu vidíte tabulku nejúspěšnějších dodavatelů. Stejnou tabulku najdete na profilové stránce firmy i pro odběratele.

Seriál<< Profilová stránka úřadu – úřad jako odběratel a plátce peněz  |  Jak na Hlídači porovnat úřady a organizace? >>
+ posts

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..