Profilová stránka úřadu – úřad jako odběratel a plátce peněz

0
482

V minulém díle jsme vám odhalili možnost podívat se na profilovou stránku úřadu – na příkladu Statutárního města Karlovy Vary. Nyní vám představíme, jaké další informace si můžete o městě/úřadu zjistit na Hlídači státu.

Jak obchoduje moje město?

Na profilové stránce úřadu pro vás máme připraveny přehledné informace o vybraném úřadu (v našem případě Statutárním městě Karlovy Vary), jako o plátci i o příjemci peněz. Kdo je nejčastější dodavatel i odběratel pro Karlovy Vary se dozvíte z grafu i tabulky. 

Tak se na to podíváme ….

V obou přehledech jsou uvedeny firmy jako nejčastější dodavatele (odběratelé) pro Karlovy Vary. V levém sloupci podle počtu smluv a v pravém podle hodnoty smluv. Na obrázcích vidíte, jak si na tom stojí město jako odběratel.

Všimněte si, že pořadí firem je odlišné. 

 

V tabulkové variantě snadno najdete dodavatele pomocí funkce hledat. Už při psaní počátečních písmen se vám začnou filtrovat výsledky. Proto nevadí pokud neznáte přesný název firmy.

 

Chcete se podívat na konkrétní smlouvy, které úřad uzavřel s příslušnou firmou? Ke smlouvě vás odkáže kliknutí na smlouvy mezi subjekty.

Zobrazí se vám, všechny smlouvy, které mezi sebou příslušné subjekty uzavřely.


Mimo samotných smluv si zde snadno zobrazíte i tzv. detail o subjektu. Nabídne vám profilovou stránku firmy. 

A nakonec to nejzajímavější?

Jak dobře víte, některé firmy mají větší či menší vazbu na určité politiky. V následujícím přehledu, jenž je k dispozici na každé profilové stránce úřadu, si můžete vše prověřit. Modře jsou označená prolinkovaná jména firem a politiků. Stačí jedno ťuknutí vlevo a zjistěte, o koho jde!

Chcete si všechno zkusit sami na vlastní kůži? Pohlídejte si město Karlovy Vary sami, přímo na jeho profilové stránce, odkud jsme čerpali veškeré příklady. Jeden klik a jste tam! 

Seriál<< Profilová stránka úřadu  |  Profilová stránka firem >>
+ posts

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..