Profilová stránka úřadu

0
521
Tento článek je 7 díl z celkem 35 dílů v serii článků Jak na Hlídače

Co je profilová stránka úřadu a jak ji najdu?

Každý úřad (firma i osoba) má na Hlídači vytvořenou profilovou stránku, kde jsou uspořádány informace o daném subjektu. Pojďte se s námi podívat, jak ji rychle najít. 

Do vyhledávacího okna napište jméno vybraného města (městského úřadu). Použít můžete také IČO úřadu. Pokud nevíte, jak na to, mrkněte do nápovědy, nebo do tohoto dílu.

Stačí jeden klik a máte fůru výsledků ze všech databází Hlídače. Po dalším kliknutí už budete přímo na profilové stránce města.  Zobrazte si s námi profilovou stránku města Karlovy Vary a naučte se vše v praxi!

Jaké informace uvidím na profilové stránce úřadu?

Hned v úvodu každé profilové stránky úřadu se dozvíte všeobecné informace o úřadu. Oficiální název, datum zveřejnění první smlouvy, IČO úřadu i číslo datové schránky.

Pod hlavičkou základních informací o úřadu najdete případné problémy a varování, vztahující se k úřadu. Po kliknutí na lupu nahlédnete do konkrétní smlouvy, případně si smlouvu můžete pohlídat

Další zajímavou položkou na profilové stránce úřadu jsou zobrazené souhrnné statistiky z Registru smluv. Dozvíte se celkový počet smluv, hodnotu smluv, množství smluv s utajenou hodnotou, kolik smluv má vazbu na politiky, atd.

 

Díky informacím z dalších databází můžete (zde v Karlových Varech) prověřit i veřejné zakázky nebo například samotné město v insolvenčním rejstříku. 

Velkým pomocníkem pro dohledání informací o vybraném městě vám mohou být následující již hotové dotazy, které vás odkáží na příslušné výsledky. Oranžové políčko s okem nás v obrázku upozorňuje na to, že si vyhledávané informace můžete i pohlídat


Seriál<< Jak si nastavit vlastního Hlídače  |  Profilová stránka úřadu – úřad jako odběratel a plátce peněz >>
+ posts

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..