Analýzy a reporty na Hlídači

Analýzy a reporty jsou samostatnou kategorií na Hlídači státu, kterou jsme Vám již o kousek přiblížili v pár předešlých návodech. Analýzy nám pomáhají například při objevování smluv s největšími chybami, na které jsme upozornili v našem článku zde. Tato kapitola Hlídače je  perfektním startem na našem webu v případě, kdy se chcete něco zajímavého dozvědět, ale nevíte, kde začít. Proto se na ně dnes podíváme samostatně a představíme si další zajímavé z nich.

Jste připraveni? Můžeme začít.

Odkaz na analýzy a reporty objevíte snadno – najdete je hned v horní části webu, v modrém poli.

Po kliknutí se Vám otevře celá stránka našich analýz a reportů. Vizuálně jsou rozděleny do tří sloupců podle témat, kterými se zabývají.

 

Zaujala Vás některá analýza a chcete objevovat detaily sami? Vše si můžete otevřít ve svém počítači. Podrobně si prohlédněte například analýzu toho, které úřady „tají“ své obchodní partnery.  

Informace o tom, že institut obchodního tajemství lze využít v odůvodněných případech jistě znáte. Ovšem některé úřady, si to už nejspíš ani neuvědomují a tuto výjimku ze zákona používají jako obvyklou praxi. Pojďme si tuto analýzu rozkliknout a podívat se na námi zjištěné údaje.