Analýzy a reporty na Hlídači

0
265

Analýzy a reporty jsou samostatnou kategorií na Hlídači státu, kterou jsme Vám již o kousek přiblížili v pár předešlých návodech. Analýzy nám pomáhají například při porovnávání úřadů a organizací nebo při objevování smluv s největšími chybami, na které jsme upozornili v našem článku zde

Analýzy a reporty jsou perfektním startem na našem webu v případě, kdy se chcete něco zajímavého dozvědět, ale nevíte, kde začít. Proto se na ně dnes podíváme samostatně a představíme si další zajímavé z nich.

Jste připraveni? Můžeme začít.

Odkaz na analýzy a reporty objevíte snadno – najdete je hned v horní části webu, v modrém poli.

Po kliknutí se Vám otevře celá stránka našich analýz a reportů. Vizuálně jsou rozděleny do tří sloupců.

 

Pro detailnější rozbor jsme si vybrali analýzu úřadů, obchodujících s nespolehlivými plátci DPH. Souhrnné informace hned na začátku stránky Vám pomohou se zorientovat v celé analýze. Otevřete si ji spolu s námi zde

 

Kromě základní statistiky můžete získávat informace i z interaktivní tabulky, ve které je možné hledat úřady podle názvu nebo porovnávat pořadí dle hodnot ve sloupcích. 

Najít si v tabulce můžete například i Českou televizi, která vede v počtu smluv s nespolehlivými plátci DPH. 

 

Přesnější informace o smlouvách mezi konktétním úřadem a firmou vidíte na obrázku níže.

První část stránky nabízí další využití zobrazovaných informací – uložení, hlídání nebo sdílení mezi přáteli a sledovateli. 

A v druhé části již můžete rolovat smlouvami, uzavřenými mezi Českou televizí a zvolenou firmou. Smlouvu si můžete uložit do záložek nebo otevřít k prohlížení. 

Zaujala Vás výše uvedená analýza a chcete objevovat detaily ve smlouvách sami? Vše si můžete otevřít ve svém počítači kliknutím – sem

Informaci, že je nějaká firma nespolehlivým plátcem DPH se dozvíte nejen z naší tabulky, ale také najdete tuto informaci na profilové stránce firmy.  Prohlédněte si tuto informaci na i na profilové stránce firmy scrptd media s.r.o. 

Seriál<< Uložte si na Hlídači aneb naše záložky  |  Jak hlídat vyjádření politiků na soc. sítích? >>
+ posts

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..