Uložte si na Hlídači aneb naše záložky

Našli jste na Hlídači zajímavou informaci a chcete se k ní vrátit? Máme pro Vás k dispozici jednu super vychytávku – a tou jsou záložky přímo hlídací 🙂

Odkaz na podezřelou smlouvu už nemusíte lovit z historie prohlížeče. Pokud si smlouvu uložíte, dostanete se na ni přes dvě kliknutí. Pojďte se s námi podívat, jak na to.

Jak záložka vypadá a kde ji najdu?

Jednou ji objevíte a pak na Vás už bude vykukovat na každém rohu. Vlaječky mají vždy stejný tvar a barvu, ale mohou se lišit velikostí. Třeba u smluv nebo zakázek najdete vlaječky o kousek menší, než je tomu třeba u celých vyhledaných seznamů. Záložky najdete na webu Hlídače na nejrůznějších místech. 

 

  • U jednotlivých dokumentů, jako jsou třeba smlouvy nebo veřejné zakázky. 

  • Všude tam, kde jste si něco zajímavého vyhledali. Funkce záložka je v takovém případě obvykle využívána našimi uživateli proto, že k výsledku vyhledávání vedla trochu klikatější cesta, přes složitější vyhledávací dotaz. Pomocí naší záložky je pak otázkou pár vteřin vrátit se k již vyhledanému komplikovanějšímu dotazu. Jednoduše proto, že pamatovat si přesný postup třeba po měsíci může být oříšek.

 

Důvodem využívání zálek nemusí být jen to, že byste si třeba nevzpomněli na postup hledání. Uložení záložky je chytré řešení pro všechny situace, kdy nepotřebujete pravidelná hlášení vlastním nastaveným Hlídačem. Kdy vám jednoduše stačí mrknout se na nějaký zajímavý údaj jen jednou za čas.

 

 

Mám uloženo! Kde moje záložky najdu, až je budu potřebovat?

Červenou ikonku uložené zakázky najdete na webu nahoře vpravo vedle přihlášení do Vašeho profilu. 

Následně se Vám otevře seznam všech Vámi uložených záložek na Hlídači státu. 

Nejdůležitější na konec

Pokud se Vám objevila při ukládání záložky zpráva od nás, asi už tušíte, že je třeba se přihlásit ke svému účtu

Nemáte ještě na Hlídači svůj profil? Registrovat se můžete jednoduše zde. Máte to za pár chvil.